Hakkımızda

EN İYİSİYİZ

Target English Language Academy (TELA)

“Target English Language Academy” (TELA) İngilizce öğretiminde fark yaratmak amacıyla kurulmuştur. Kuruluş felsefemiz İngilizcenin bir ders değil, bir iletişim becerisi olduğu fikrine dayanmaktadır. TELA yıllardır onca zaman, emek ve kaynak harcanmasına rağmen dil öğretiminde başarısız olduğu bütün istatistiklerde açıkça görülen ülkemizdeki dil öğretim anlayışını kökten değiştirme gereğinden yola çıkılarak kurulmuştur.

Eğitim Metodumuz

“Target English Language Academy” adından da anlaşılacağı üzere kişiye ve küçük gruplara özel hazırlanmış eğitim programlarıyla, İngilizcenin etkin bir şekilde öğretilmesini hedeflemektedir. Bütün programlar tamamen kişinin ve grubun ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle, hemen hemen bütün eğitim programlarımızda kesin başarı elde edilmektedir.

Yayınlarımız

İngilizce öğretiminde kullanılan kaynakların amaca yönelik ve özgün olması çok önemli bir yer tutmaktadır. Bundan hareketle, Target English Language Academy olarak bütün eğitim programlarımızda özgün ve hedefe yönelik kaynak kullanmak amacıyla sürekli olarak yeni kaynaklar hazırlamaktayız.


Tamamen özgün ve büyük bir titizlikle hazırladığımız kaynaklarımız:
Bilkent University PAE (Proficiency in Academic English)
YDS ÖZGÜN SINAVLAR
YÖKDİL ÖZGÜN SINAVLAR
YKS ÖZGÜN SINAVLAR
IELTS READING STRATEGIES

Aramıza katılmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.